Labyrint Teplic a ráj rostlin

od: Neděle, 07. červenec 2024
do: Sobota, 31. srpen 2024
lokalita: Teplicko, Teplice
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Labyrint Teplic a ráj rostlin

PRAVIDLA HRY:

Chcete vyhrát třeba VÍKENDOVÝ POBYT V LÁZNÍCH PRO DVA či jiné neméně atraktivní ceny? Zúčastněte se naší unikátní zážitkové hry Labyrint Teplic a ráj rostlin. Podílely se na ní všechny významné teplické instituce a věříme, že bude stát za to. ❤️

Od 1. července si můžete vyzvednout svou hrací kartu, a to buď v Bioparku Gymnázia Teplice, na recepci Botanické zahrady Teplice, v infocentru VisitTeplice, na recepci Lázní Beethoven či v Regionálním muzeu v Teplicích.

Na této hrací kartě budou vypsány známé i méně známe teplické lokace. V každé z nich můžete splnit konkrétní úkol (přinesete fotku toho či onoho místa, uhádnete hádanku, zodpovíte otázku, spočítáte květináče a tak dále). Na některých místech dostanete za splněný úkol razítko, jiná místa mají tzv "samoobslužná" stanoviště a jsou tedy bez razítka. Cílem bude navštívit alespoň 8 z 10 lokací a splnit tak alespoň 8 úkolů, z toho přinejmenším 5 s razítkem a 3 u "samoobslužného" stanoviště.

Ve chvíli, kdy budete mít splněno minimálně 8 úkolů (resp. navštíveno a prozkoumáno minimálně 8 lokací), odevzdejte hrací kartu buďto v Botanické zahradě Teplice, v infocentru VisitTeplice či na recepci Lázní Beethoven. Tím se dostanete do slosování. A šance jsou velké, budeme losovat až do desátého místa!

Pravidla hry najdete jak na oné hrací kartě, tak na stránkách Botanické zahrady v Teplicích. Přejeme hodně štěstí a zábavy!

Akce ve tvém okolí

Měla by tu být i tvoje akce?

Tvoje akce u nás na webu

Na Krušnohorském webu mohou být zaneseny i akce, které se konají ve tvém okolí, případně je přímo pořádáš.

Navštiv stránku Přidej akci a vyplň informace o pořádané akci.

Kam o nadcházejícím víkendu?

Kam o víkendu

Podívejte se na kulturní a sportovní akce, které se konají o blížícím se víkendu ».Kontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com