Folk-Rock music festival na horách

od: Pátek, 02. srpen 2024
do: Sobota, 03. srpen 2024
lokalita: Chomutovsko, Loučná pod Klínovcem
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Krušnohorci

Folk-Rock music festival na horách

ZVEME VÁS NA FOLK-ROCK MUSIC - FESTIVAL NA HORÁCH, KTERÝ SE BUDE KONAT VE DNECH 2.-3. SPRNA 2024 V LOUČNÉ POD KLÍNOVCEM NA PLÁCKU U HRANIC.

Hudební festival bez hranic poprvé společně pořádají tři obce v Krušných horách.

Od 2. do 3. srpna 2024 se v Loučné pod Klínovcem v rámci projektu „Mosty mezi sousedy“ poprvé uskuteční přeshraniční festival folkrockové hudby. Město Kurort Oberwiesenthal a obec Sehmatal spojili své síly s městem Loučná pod Klínovcem jako sousedské obce v jednom společném dotačním projektu. Jednou z aktivit partnerských měst je společná organizace česko-německého hudebního festivalu pod širým nebem. Místo konání je v blízkosti hraničního přechodu hned za hraničním mostkem a leží v údolí mezi dvěma nejvyššími vrcholy Krušných hor, Klínovcem s 1.244 m n. m. na české a Fichtelbergem s 1.215 m n. m. na německé straně. Akce začíná v pátek 2. srpna v 16:30 hod. Celkem třináct českých a německých kapel se bude až do sobotního večera starat o hudební pestrost a o dobrou zábavu s folkrockovou hudbou.

Kromě toho vás budou regionální prodejci rozmazlovat českými a německými kulinářskými specialitami. K dispozici bude také stánek s putovní výstavou k 5. výročí zápisu Krušných hor na seznam světového dědictví UNESCO.

Vstupenky lze zakoupit na jeden nebo oba dny na místě konání akce či v předprodeji. Vstupné na jeden den stojí 150 Kč, na oba dny 250 Kč. Předprodej vstupenek byl zahájen 1. července 2024 v turistických informačních centrechh v Loučné, Oberwiesenthalu a Sehmatalu.

Akce ve tvém okolí

Měla by tu být i tvoje akce?

Tvoje akce u nás na webu

Na Krušnohorském webu mohou být zaneseny i akce, které se konají ve tvém okolí, případně je přímo pořádáš.

Navštiv stránku Přidej akci a vyplň informace o pořádané akci.

Kam o nadcházejícím víkendu?

Kam o víkendu

Podívejte se na kulturní a sportovní akce, které se konají o blížícím se víkendu ».Kontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com