Tipy na vánoční dárky pro Krušnohorce

03. listopad 2023, Obchodní sdělení, sepsal Krušnohorci, čteno: 7908x.

Tipy na vánoční dárky  |  Krušnohorci

Tipy na vánoční dárky | Autor: Krušnohorci

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky. Některé z krušnohorskou tématikou, jiné jako prostě nápady.


Krušnohorský kalendář 2024

V Krušných horách operují zdatní fotografové. Své nejzdařilejší úlovky pak vydávají jako nástěnný kalendář. Letos jsem objevil tyhle kalendře: Od Petra Mikšíčka (Great Walks).


Otužování je in

David Vencl je velký propagátor otužování. Zajděte na jeho e-shop a vyberte si knížku o otužování Začni teď! Průvodce otužováním. nebo novinku Muž pod ledem.


Termosku na výlety

Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že mi stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman 0,75L, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.

Výlet s Offroadsafari.cz - darujte dobrodružství

Unikátní projekt, možná snad i v celé republice. Nasednete s průvodcem do terénního auta a projedete se podhůřím i pohořím, navštívíte zajímavá místa, vše doplněno poutavým obsahem. Na výběr máte z tématických výletů - ať už vás zajímá krása industriální krajiny, nebo krásy přírody, historie nebo současnost, vždy si vyberete.


Máma, co vyšívá

Miluje Krušné hory a vyšívání, proto pro Vás vytvořila logo s hastagem #krusnehory. V nabídce má tyto úžasné mikiny a kšiltovky. Ceny a bližší informace se dozvíte na jejím Instagramu nebo Facebooku. Vhodné jako dárek k různým příležitostem Máma co vyšívá.#krusnohorci


Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victorinox je neocenitelný multifunkční pomocník.


Zipline Klíny - adrenalin letí vzduchem

Zipline klíny nabízí stále velmi netradiční zážitek. Pokud máte dome doma adrenalinového závisláka, navštivte e-shop s vouchery na prolet nad údolím.


Kurzy zručnosti práce se dřevem

Další možností je domluvit si řezbářský víkendový workshop v Krušných horách s Kubou a jeho @vyřežuto.


Křížovky pro dlouhé večery

Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.


Janina Keramika

Jana má svou dílnu, kde vyrábí hrnečky, vázičky, talíře, svícny,... ale taky vám nabízí Keramické kurzy, kde si něco užitečného z hlíny můžete vyrobit i sami.

Janina keramika

Namydlená Káča

Podpořte některý z regionálních produktů z Krušnohoří. Třeba taková Namydlená Káča z Bíliny vyrábí mýdla plná bylinek pro každodenní použití. Vyrábí je pouze z přírodních ingrediencí, používá rostlinné oleje a vždy pouze za studena. Můžete se stavit osobně nebo objednat přes e-shop.

Pobytový balíček

Tak nedá se začít asi ani jinak, než pobytovým balíčkem v některé z krušnohorských chat. Pro rodiny s dětmi doporučujeme třeba rodinný Penzion Daniela na Božím Daru. U Jáchymova pak pěkný designový loft v_podhuri. Pokud byste raději mířili více na východ, příjemný relax na horách spojený s cyklistikou nebo golfem nabízí například Krušnohorský dvůr na Teplicku. Pobyt spojený se zážitky z mnoha tradičních kulturních akcí nabízí Horský hotel Lesná na Chomutovsku nebo Penzion Bernard na Sokolovsku. Na wellness můžete vyrazit netradičně třeba do Wellness hotel Pytloun v Hasištejně.


Chcete na Vánoce udělat radost Krušnohorcům?

Jestli to, co dělám, vám dává smysl, budu rád, když se stanete odběratelem mého Youtube kanálu Krušnohorci, případně se stanete přáteli na Facebooku nebo Instagramu. Díky Vám!

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Počasí

Atributy výletu

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com