Dlouhá Louka

lokalita: Teplicko ubytování (1), tipy na výlet (4), akce (0)

Dlouhá Louka

Autor:

Tato vesnička je spíše využívána k rekreaci jako chatková oblast, o to víc je ale významná pro všechny výletníky jako výchozí nebo průchozí bod.

Časté místo setkání všech cyklistů, motoristů, kolařů, běžkařů i výletníků. Na dosah je rozhledna na Vlčí hoře, vrchol Loučná či Stropník, Dušanova vyhlídka, rozcestí na Fláje, Vrch tří pánů, Bouřňák, sjezd do Litvínova nebo Oseka.

Vrcholové parkoviště je v zimě posíleno o upravovanou louku. Při parkování dbejte dopravních značek, nebojte se využít placené parkoviště, je to mnohdy levnější, než když vám musí domlouvat policie. Teplé zázemí skýtá nově postavený Penzion Rozcestí se stylovou hospůdkou.

O turistické vyžití, zejména v zimě se stará o.s. Krušnohorská bílá stopa.

Nalezená informační centra

V této obci nejsou žádná informační centra. Zobrazit informační centra v lokalitě Teplicko.#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com
Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku