Ubytování Krušné hory

Krušnohorský dvůr

Cyklisté vítáni
Typ ubytováníhotel
Telefon+420606724995
Emailgolf@golf-teplice.cz
WWWhttp://krusnohorskydvur.cz/
AdresaCínovec 275
Zaměření na děti ---


Horský hotel Krušnohorský Dvůr se nachází v nádherné krajině Krušných hor na Cínovci-Dubí v nadmořské výšce 865 m v těsné blízkosti hranic s Německem. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km.

Právě teď na přelomu jara a léta je správný čas pro výlet na hory. Přijeďte nasát atmosféru rozkvetlých luk, nadýchat se čerstvého vzduchu po smogové sezoně v nížinách, trochu si zasportovat nebo se jen tak projít po okolních turistických trasách a třeba se posilnit a odpočinout v našem zařízení.

Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr byla dokončena v létě roku 2011. Celoročně nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy.

Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a v 1 rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní luxusní koupelnu s podlahovým topením, sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je vybavení každého pokoje televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením na internet zdarma. Opakovaně náš hotel navštěvuje například Biatlonová reprezentace České republiky při svém soustředění na Mistrovství světa nebo Olympijské hry.

V ceně ubytování je i bohatá snídaně formou bufetu, kterou podáváme v restauraci dle přání návštěvníka od 8:00 do 10:00 hodin. Samozřejmostí je připravení snídaňového balíčku po předchozím objednání v případě brzkého odjezdu.

Součástí hotelu je prostorná stylová restaurace s útulným prostředím a příjemnou atmosférou. Restaurace nabízí svým návštěvníkům nejen možnost celodenního stravování, ale i příjemné večerní posezení u hořícího krbu a sklenky dobrého vína, kde rychle zapomenete na starosti všedního života. V příznivém počasí by byl hřích nevyužít venkovní terasu s úchvatným výhledem na panorama Českého středohoří.

V jídelním lístku nabízíme hostům bohatý výběr z mezinárodní i české kuchyně. Pro hosty připravujeme pravidelné speciální nabídky – zvěřinové týdny, týdny národní kuchyně apod. Nápojový lístek uspokojí i náročnější klientelu, samozřejmostí je výběr z bohatého vinného lístku.

Blízké okolí hotelu nabízí širokou nabídku nejen sportovního vyžití, ale i možnost relaxovat v lázních nebo navštívit zajímavé kulturní památky, jak na našem území, Tak v blízkém Sasku. Návštěva Drážďan opravdu stojí za to. Na nákupy do této Saské metropole vyráží pravidelně mnoho našich hostů.

Na Vaše přání Vám hotelová recepce zajistí:

 • zapůjčení kola nebo běžeckých lyží

 • relaxaci v Tereziných lázních v Dubí, nebo v mnoha lázních v Teplicích

 • koupání ve vodních lázních Raupennest v Altenbergu

 • letní bobovou dráhu v Altenbergu

 • golfový program ušitý na míru právě Vám

 • zapůjčení sjezdových lyží ve Skiareálu Bouřňák

 • letní nebo zimní projížďku se psím spřežením

 • zapůjčení golfového vybavení pro hru na našem hřišti Golf clubu Teplice


 • V rámci pobytu půjčujeme pro stálou klientelu našeho hotelu sportovní vybavení - léto: kompletní cyklistické vybavení, kola, kolečkové lyže, brusle, golfové hole a golfové vybavení, zima: lyžařské vybavení, běžecké lyže, sjezdové lyže a kompletní vybavení včetně oblečení.

  infoID zařízení: 215. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/215-krusnohorsky-dvur
  Autor a majitel záznamu: Krušnohorci, expirace záznamuZáznam je platný do 12.10.2022.

  Poptávka ubytování

  Zde vyplňte kontaktní údaje a Vaše požadavky. Poptávku předáme ubytovateli.

  Vaše jméno:

  Váš e-mail:

  Váš telefon:

  Počet osob:

  Termín:

  Poznámka:

  Spam ochrana:

  4+6=

  Další ubytování v okolí

  Zde za chvíli bude mapa s ubytováním v okolí...

  

  #krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyapriroda

  

  Kontakt na autora webu

  http://www.krusnohorci.cz
  krusnohorcizavinacgmail.com