Penzion pod komínem

Typ ubytovánípenzion
Telefon+420 354 594 065
Emailpension.pod.kominem@email.cz
WWWhttp://www.penzion-podkominem.cz
AdresaPotoční 255, 351 34 Skalná
Zaměření na děti ---


Rodinný penzion s lesoparkem, s členitou zahradou s dětským hřištěm, zastřešeným bazénem a restaurací se zimní zahradou, v obci Skalná ( 5 km od Františkových lázní ), v bezprostřední blízkosti hradu Vildštejn, v krásné přírodě,3 km od německých hranic. Bohaté možnosti pro pěší, cyklo i autoturistiku.
Velké, čisté a světlé pokoje s vlastním soc. zař., TV, minibarem, on-line přípojkou. Některé s přímým výstupem do zahrady,ostatní s balkony. V přízemí bezbarierový pokoj pro 2 až 4 osoby s vlastní venkovní terasou.Vhodné pro rodiny s dětmi (kulečník, dětské hřiště, zahradní lehátka, gril, ohniště , uschování kol, nebo kočárků). Též apartmán pro max. 5 osob ( 50 m2 ) s vybavenou kuchyní, hydromasážním sprchovým koutem, Wifi, TV LED se sat., s vlastní venkovní terasou a uzamčeným parkováním.Lanové hřiště.

infoID zařízení: 224. Informace získána z https://krusnohorci.cz/ubytovani/224-penzion-pod-kominem
Autor a majitel záznamu: Václav Dellinger
expirace záznamuZáznam je platný do 22.08.2024.

Další ubytování v okolí

Booking.com

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com