Ubytování Krušné hory

Penzion pod komínem

Typ ubytovánípenzion
Telefon+420 354 594 065
Emailpension.pod.kominem@email.cz
WWWhttp://www.penzion-podkominem.cz
AdresaPotoční 255, 351 34 Skalná
Zaměření na děti ---


Rodinný penzion s lesoparkem, s členitou zahradou s dětským hřištěm, zastřešeným bazénem a restaurací se zimní zahradou, v obci Skalná ( 5 km od Františkových lázní ), v bezprostřední blízkosti hradu Vildštejn, v krásné přírodě,3 km od německých hranic. Bohaté možnosti pro pěší, cyklo i autoturistiku.
Velké, čisté a světlé pokoje s vlastním soc. zař., TV, minibarem, on-line přípojkou. Některé s přímým výstupem do zahrady,ostatní s balkony. V přízemí bezbarierový pokoj pro 2 až 4 osoby s vlastní venkovní terasou.Vhodné pro rodiny s dětmi (kulečník, dětské hřiště, zahradní lehátka, gril, ohniště , uschování kol, nebo kočárků). Též apartmán pro max. 5 osob ( 50 m2 ) s vybavenou kuchyní, hydromasážním sprchovým koutem, Wifi, TV LED se sat., s vlastní venkovní terasou a uzamčeným parkováním.Lanové hřiště.

infoID zařízení: 224. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/224-penzion-pod-kominem
Autor a majitel záznamu: Václav Dellinger, expirace záznamuZáznam je platný do 23.08.2022.

Poptávka ubytování

Zde vyplňte kontaktní údaje a Vaše požadavky. Poptávku předáme ubytovateli.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Váš telefon:

Počet osob:

Termín:

Poznámka:

Spam ochrana:

5+2=

Další ubytování v okolí

Zde za chvíli bude mapa s ubytováním v okolí...

Napište svou zkušenost s tímto ubytováním#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com
Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku