Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Typ ubytováníhotel
Telefon+420 477 075 200
Emailreception.cchu@clarion-hotels.cz
WWWhttps://www.clarioncongresshotelustinadlabem.com/
AdresaŠpitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem
Zaměření na děti ---


Clarion Congress Hotel se nachází v centru Ústí nad Labem a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným internetem. Hotel byl otevřen v roce 2011 a jeho součástí je restaurace a lobby bar.

Prostorné pokoje Congress Clarion Hotelu mají interiér zařízený v teplých pískových a hliněných odstínech, což krásně ladí s bílými textiliemi a moderním nábytkem ze světlého dřeva.

Ve všech pokojích je čaj, káva, žehlička s žehlícím prknem, elektronická bezpečnostní schránka, satelitní TV s plochou obrazovkou a telefon. V prostorných koupelnách najdete fén a kosmetiku.

V Hotelu Clarion Ústí nad Labem je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce a kancelářské služby. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Mají volno?

Ověřit ceny a dostupnost

infoID zařízení: 291. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/291-clarion-congress-hotel-usti-nad-labem
Autor a majitel záznamu: Krušnohorci
expirace záznamuZáznam je platný do 01.04.2024.

Další ubytování v okolí

Booking.com

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com