Císařský medový glamping

Cyklisté vítáni
Typ ubytovánípenzion
Telefon+420777005071
Emailinfo@medovyglamping.cz
WWWhttp://medovyglamping.cz
AdresaMísto, louka pod Hasištejnem
Zaměření na děti ---


Netradiční ubytování v luxusně vybaveném včelíně. Propojení života včel a glampingu. Včelín je umístěn na horské louce u hradu Hasištejn.

Vyzkoušejte blahodárné působení včel a včelích produktů na lidský organismus. Při pobytu se budete pohybovat ve včelím biopoli, kde je vzduch provoněný vůní medu, propolisu a pylu. Pozitivní včelí energii budete vnímat všemi smysly.

 • Ubytování je určeno pro 2-4 osoby
 • Sklenice medu a ovčelená voda na přivítanou
 • Celoroční provoz • Maringotka je vybavena jednou velkou postelí 220×220 cm pro dvě osoby a jednou menší postelí pro jednu osobu. V případě požadavku připravíme na velkou postel lůžkoviny pro třetí osobu. Maringotka je dále vybavena kuchyňskou linkou, včetně indukční varné desky a lednicí s mrazákem. U vchodu je umístěn jídelní stůl a židle. Součástí ubytování je malá, ale útulná a kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Venku se nachází zahradní pergola s posezením, lehátky, grilem a ohništěm. Pod včelínem se nachází rybník, kde lze po dohodě lovit ryby.

  Mají volno?

  Ověřit ceny a dostupnost

  infoID zařízení: 297. Informace získána z https://krusnohorci.cz/ubytovani/297-cisarsky-medovy-glamping
  Autor a majitel záznamu: Pavel
  expirace záznamuZáznam je platný do 08.05.2025.

  Další ubytování v okolí

  Booking.com

  Tags

  #krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyapriroda

  

  Kontakt na autora webu

  Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
  krusnohorcizavinacgmail.com