Snowkiting v Krušných horách

20. říjen 2018, Obchodní sdělení, Karlovarsko, Boží Dar, sepsal Krušnohorci, čteno: 9466x.

Snowkiting v Krušných horách  |  kite-skola.cz

Snowkiting v Krušných horách | Autor: kite-skola.cz

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak zkuste snowkiting. Jde o zimní outdoorový sport, na který si snadno vytvoříte těžkou závislost. Na lyžích nebo snowboardu, s drakem nad hlavou a správným větrem v zádech se můžete prohánět po sněhových pláních rychlostí, která vám vezme dech.

Tento poměrně mladý a stále se rozvíjející sport má oproti klasickému lyžování a snowboardingu jednu obrovskou výhodu – nepotřebujete vlek a dokonce ani žádný kopec. A dáte sbohem frontám u vleků a přeplněným sjezdovkám. Díky tomu, že vaší hnací silou bude vítr, potřebujete pouze vhodné povětrnostní podmínky a prostor.

Krušné hory se svými planinami jsou pro tento sport přímo zrozené. A protože žádný účený z nebe nespad, je lepší se základům naučit a zkusit přípravné kurzy snowkitingu v některé ze škol pod dohledem zkušených a certifikovaných instruktorů. Kite centrum na Božím Daru nabízí služby výuky, půjčovny vybavení, úschovny a licencovaného poradenství.

Boží dar je díky své poloze ideálním místem pro provozování snowkitingu. Stálý vítr vanoucí od 6 do 12m/s v nadmořské výšce 1028 m.n.m. dělá z Božího Daru velmi oblíbenou snowkiting lokalitu.


Vyražte na hory a jděte s kámošema do dvoudenního kurzu snowkitingu, ať si snowkiting ošaháte pěkně od profíků. Užijte si letošní zimu naplno!

Video k tématu Snowkiting v Krušných horách

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Počasí

Atributy výletu

Tady si v zimě zalyžuješ! Tady si v zimě zalyžuješ!
V místě se platí vstupné. V místě se platí vstupné.

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com