Chaos: Stěhujeme se!

25. listopad 2018, Zpravodajství z Krušných hor, sepsal Krušnohorci, čteno: 4841x.

Stěhujeme se!  |  Krušnohorci

Stěhujeme se! | Autor: Krušnohorci

Ahoj Krušnohorci,
tak přišel čas se přestěhovat. Z několika důvodů jsem přesunul českou verzi stránek na doménu krusnohorci.cz A při té příležitosti občerstvuji web o nové možnosti:

- z Google maps přecházím na Seznam mapy
- upravuji stránky, aby se lépe četly na mobilech a tabletech
- založil jsem Krušnohorcům instagram, pokud jej používáte
- zvětšuji fotky, abyste se mohli víc kochat

To všechno s sebou přináší nutnost vlastně předělat celý web. Většina je hotovo a proto tento víkend proběhlo stěhování. Ještě je ale něco přede mnou. Chybí vyrobit interaktivní MAPU výletů (kde si vybíráte podle svého zájmu nejbližší výlety kliknutím do mapy), zbývá zprovoznit sekci MOJE (kde si ukládáte své oblíbené výlety, ubytovací zařízení). V rámci části MOJE už ale funguje přidávání AKCÍ na web.

Zároveň hrdě hlásím, že tohle je tisící článek od roku 2004, kdy jsem s Krušnohorci začal. Drtivá většina byly a jsou tipy na výlet do Krušných hor. Věřím, že jste rádi za inspiraci, kterou tady sepisuji a zůstanete věrni i nadále.

Tak snad změny oceníte, a chviličku ještě omluvíte, že ne všechno funguje.

Honza #krusnohorci

Další obrázky

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Počasí

Atributy výletu

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com