Většina skiareálů v provozu

02. únor 2023, Zpravodajství z Krušných hor, sepsal Krušnohorci, čteno: 223x.

Většina skiareálů v provozu  |  Skiwelt Schöneck

Většina skiareálů v provozu | Autor: Skiwelt Schöneck

Přes víkend napadlo cca 15 cm čerstvého sněhu, na Krušných horách to zase vypadá jako v zimě. Zima se vrací, na horách přibývá sněhu, sněhová děla se v noci nezastaví, rolby brázdí svahy. Skiareály vstávají z bláta a začínají spouštět vleky.

Skiareál Klínovec V provozu severní svah a Neklid. Pro děti je k dispozici dětský park v Jáchymově. V provozu také půjčovna, lyžařská škola i servis v Jáchymově. V průběhu následujícího týdne budeme pracovat na zasněžení Jáchymovské sjezdovky. Z důvodu silného větru může být mimo provoz lanová dráha Prima Express z Jáchymova. Sjezdovky na jižní straně svahu uzavřené. Nejezdí skibus linka D. Podrobnosti zde: Aktuálně z Klínovce.

Na Božáku v provozu všechny vleky - za Prahou, Hranice, Novako. Novako Náprava v Jáchymově též v provozu.

Těší se na vás i na Plešivci: Od pátku 3.2. je vše v provozu. Je otevřena půjčovna a skiservis ve Pstruží. Od soboty 4.2.2023 bude platit základní ceník, který naleznete na webu www.skiarealplesivec.com.

Klíny v provozu. Tam to snad nevypli ani přes oblevu :) Od soboty pojede Lanová dráha a vlek Cvičná v Telnici, bude otevřena sjezdovka Macháček a také Cvičná Louka.. Na Alšovce zatím jenom malý vlek. Mezihoří v provozu, v pátek 3.1.akce 1+1, a pro školáky s jedničkama a dvojkama na výzu provoz zdarma (přineste fotku vysvědčení). Na Bouřňáku otevřeny sjezdovky Slalomák, Údolíčko a Cvičná louka (Mikeska). Pokladna je otevřena v Mikulově. Hrobská mimo provoz.

Bublava hlásí otevřenou modrou, červenou, čtyřsedasčku i dětský park. Půjčovna i lež. škola otevřeny. Skiareál Potůčky jede na plné obrátky, včetně večerka. V Perninku se cítí spokojeně a jezdí Skiareál Velflink.

Tak jak to jezdí u nás, jezdí to i v Německu. Fichtelberg/Oberwiesenthalv provozu. Lyžařský vlek Geising a Altenberg se těší na vaši návštěv, v provozu i dětské pásy. SkiArena Eibenstock v provozu, včetně dětských vleků. Skiwelt Schöneck jezdí také všechny vleky.

Další obrázky

Většina skiareálů v provozu | Skiareál Klínovec

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

Výlet je zajímavý pro děti. Výlet je zajímavý pro děti.
Tady si v zimě zalyžuješ! Tady si v zimě zalyžuješ!

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com