Aplikace Horská služba

13. listopad 2013, Zpravodajství z Krušných hor, Elbland, sepsal Krušnohorci, čteno: 4796x.

Aplikace Horská služba na obchodu Google play  |  Google play obchod

Aplikace Horská služba na obchodu Google play | Autor: Google play obchod

Horská služba ČR ve spolupráci s Českou pojišťovnou připravila originální mobilní aplikací *Horská služba*, která pomůže návštěvníkům českých hor v případě nouze a uživatelům nabízí i celou řadu užitečných funkcí. Podle aktuální polohy uživatele umí vyhledat nejbližší stanici Horské služby a zobrazit její telefonní číslo a dobu provozu. Té umí zavolat, případně zaslat lokalizační SMS, pokud se ocitnete v nouzi.

Dále pomůže vyhledat česká lyžařská střediska, poskytne základní aktuální informace o sněhových podmínkách, lavinovém nebezpečí a počasí na daném místě. Můžete si také prohlédnout aktuální obrázky z lyžařského střediska. Aplikace také obsahuje informace o počtu vleků, sjezdovek, zda jsou v provozu a další podrobnější informace.

Součástí aplikace je ještě desatero Horské služby, návod, jak poskytnout první pomoc, pravidla jízdy na sjezdovkách a instrukce, jak předcházet nebezpečí v lavinových oblastech.

Aplikace je zdarma a funguje v chytrých telefonech se systémem Android. Najdete ji v Google Play obchodě: Horská služba.

Nezbytnou pomůckou pro pohyb po horách může být i aplikace Červeného kříže První pomoc.

Další obrázky

Přidej svůj komentář k článku

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com
Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku