O projektu Krušnohorci

Krušnohorci jsou internetový projekt propagace Krušných hor a Krušnohoří.

Jeho cílem je:

  • podpořit cestovní ruch v regionu, poukázat na zajímavá místa, města, památky,
  • pozvat na kulturní, společenské a sportovní akce,
  • připomenout zvyky a místní folklór.

Krušnohorci - online průvodce Krušnými horami. Tipy na výlety, pozvánky na kulturní a sportovní akce, přehled ubytování.

Líbí se vám Krušnohorci? Podpořte je!

Podpořit mě můžete formou odkazu, přátelstvím na sociálních sítích nebo i finančně. Podívejte se na formy patronství webu.

Možnosti spolupráce a publikování na webu

Ano, je tu možnost, jak být součástí webu Krušnohorci.cz. Některé formy spolupráce jsou zpoplatněné. Výtěžek mi pomáhá pro obnovu vybavení, financování dalších výletů a provoz a údržbu webu.

Advertorialy

Advertorialy

Advertoriálům ani obchodním sdělením se nebráním. Mým kritériem pro inzerci tohoto druhu je relevantnost a tématičnost článku - vztah ke Krušným horám, cestování, turistice, přírodě, vybavení apod. Vyhrazuji si právo článek odmítnout, pokud nemá i další hodnotu pro mé návštěvníky, než pouhou inzerci. Partner zajišťuje práva k dodaným materiálům (např. fotografie). Obsah propaguji na homepage a přes navázaná sociální média. S postupem času článek přechází do sekce Zprávy / Obchodní sdělení. Publikace je zpoplatněná, ceníková cena za typický článek je 1200 Kč při dodání podkladů.

Přidej akcí

Kalendář akcí

Pokud potřebujete odpropagovat vámi pořádanou akci, i to je možné. Vyplňte formulář na stránce Přidej akci a je to. Pokud máte v plánu přidávat akcí víc, je lepší se zaregistrovat a mít některá políčka předvyplněná, včetně možnosti následné editace záznamu.

Jiné

Máte nějaký specifický dotaz, nebo přání, chcete upozornit na nový tip pro výletníky? Není nic jednoduššího, než mi napsat a domluvíme se.

491

web návštěv
průměrný denní počet

6900

facebook
friends

1600

instagram
followers

155

youtube
subsribers

Webarchiv Národní knihovny ČR

V rámci projektu Webarchiv jsou tyto stránky archivovány budoucím generacím na portále Národní knihovny České republiky. Uveřejněním veškerého obsahu na těchto stránkách dáváte zároveň souhlas k jejich archivaci a využití i pro archivační účely NKČR.#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com

Vymezení vlastnictví a autorství

Web je zřízen a financován soukromou osobou. Nejedná se o oficiální prezentaci Ústeckého kraje, Karlovarského kraje, ani žádných státních agentur.

Provozovatel webu

Jan Sváda
IČ: 01612387
zapsaný na Obecním živnostenském úřadě: Magistrát města Teplice, pod číslem: 3657443