O projektu Krušnohorci

Krušnohorci jsou internetový projekt propagace Krušných hor a Krušnohoří.

Jeho cílem je:

  • podpořit cestovní ruch v regionu, poukázat na zajímavá místa, města, památky,
  • pozvat na kulturní, společenské a sportovní akce,
  • připomenout zvyky a místní folklór.

Krušnohorci - online průvodce Krušnými horami. Tipy na výlety, pozvánky na kulturní a sportovní akce, přehled ubytování.

Líbí se vám Krušnohorci? Podpořte je!

Podpořit mě můžete formou odkazu, přátelstvím na sociálních sítích nebo i finančně. Podívejte se na formy patronství webu.

Možnosti spolupráce a publikování na webu

Ano, je tu možnost, jak být součástí webu Krušnohorci.cz. Některé formy spolupráce jsou zpoplatněné. Výtěžek mi pomáhá pro obnovu vybavení, financování dalších výletů a provoz a údržbu webu.

Advertorialy

Advertorialy

Advertoriálům ani obchodním sdělením se nebráním. Mým kritériem pro inzerci tohoto druhu je relevantnost a tématičnost článku - vztah ke Krušným horám, cestování, turistice, přírodě, vybavení apod. Vyhrazuji si právo článek odmítnout, pokud nemá i další hodnotu pro mé návštěvníky, než pouhou inzerci. Partner zajišťuje práva k dodaným materiálům (např. fotografie). Obsah propaguji na homepage a přes navázaná sociální média. S postupem času článek přechází do sekce Zprávy / Obchodní sdělení. Publikace je zpoplatněná, ceníková cena za typický článek je 1200 Kč při dodání podkladů.

Přidej akcí

Kalendář akcí

Pokud potřebujete odpropagovat vámi pořádanou akci, i to je možné. Vyplňte formulář na stránce Přidej akci a je to. Pokud máte v plánu přidávat akcí víc, je lepší se zaregistrovat a mít některá políčka předvyplněná, včetně možnosti následné editace záznamu.

Ubytování

Ubytování

Provozujete v Krušných horách ubytovací kapacity? Umíme je tu zpropagovat v sekci tipů na výlet. Stačí se zaregistrovat a vložit ubytování. Jedná se o sdílení informací, fotek, kontaktu a odkaz k vám na web. Vyhrazuji si právo přidat rezervační link na stránku, kde návštěvník stránek může zkontrolovat dostupnost a cenu (například booking.com), kde mohu dostat provizi za zprostředkování ubytování.

Něco jiného

Jiné

Máte nějaký specifický dotaz, nebo přání, chcete upozornit na nový tip pro výletníky? Není nic jednoduššího, než mi napsat a domluvíme se.

491

web návštěv
průměrný denní počet

7300

facebook
friends

1600

instagram
followers

208

odběratelů
newsletteru

Krušnohorská NEJ

Nejčtenější články letosKolikrát přečteno celkem

Nejčtenější články všech dob Kolikrát letos přečteno

Nejoblíbenější články našich návštěvníků Oblíbené


Webarchiv Národní knihovny ČR

V rámci projektu Webarchiv jsou tyto stránky archivovány budoucím generacím na portále Národní knihovny České republiky. Uveřejněním veškerého obsahu na těchto stránkách dáváte zároveň souhlas k jejich archivaci a využití i pro archivační účely NKČR.

Co o nás ví ChatGPT

Krušnohorci.cz je český cestovatelský portál zaměřený na Krušné hory a okolí. Na tomto webu najdete informace o různých turistických trasách, zajímavých místech a akcích, které se v této oblasti konají. Kromě toho poskytuje portál také ubytování a další služby pro turisty, kteří plánují navštívit Krušné hory. Krušnohorci.cz se snaží propagovat Krušné hory a ukázat jejich krásy a přitažlivost pro turisty. Součástí portálu jsou také recenze a tipy od místních obyvatel a turistů, kteří se v této oblasti pohybují. Tento web je tedy velmi užitečným zdrojem informací pro ty, kteří plánují navštívit Krušné hory a chtějí se podrobněji seznámit s touto krásnou oblastí.

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com

Vymezení vlastnictví a autorství

Web je zřízen a financován soukromou osobou. Nejedná se o oficiální prezentaci Ústeckého kraje, Karlovarského kraje, ani žádných státních agentur.

Provozovatel webu

Jan Sváda
IČ: 01612387
zapsaný na Obecním živnostenském úřadě: Magistrát města Teplice, pod číslem: 3657443