Most

lokalita: Mostecko,
http://www.mumost.cz
ubytování (0), tipy na výlet (22), akce (3)

Most

Autor: MU Most

Život celého města a regionu donedávna ovlivňoval především těžký průmysl - hornictví a chemie. S ekonomickými změnami přišla i doba ke změně orientace na lehký průmysl a služby. Nově realizované investice to jen potvrzují. A hornictví, to již nejsou otevřené doly a zjizvená země, ale také rekultivace. A tak dnes v okolí Mostu zraje víno, roste ovoce, ve vodních nádržích se koupou rekreanti a rybáři čekají na svůj úlovek ... Tak, jako se v posledních letech změnila tvář města, změnila se i struktura a především nabídka sféry obchodu a služeb. Původní zavedené obchody změnily majitele a často i sortiment. S rostoucí sítí supermarketů rostla i konkurence. To vše ku prospěchu obyvatel i návštěvníků města, neboť toto vše s sebou přineslo i zvýšení kultury prodeje. Stejný trend zasáhl i do dalších nabízených služeb, zejména peněžních.

Sport Dusot závodních koní na jednom a řev motorů na druhém konci města, i takový je Most. Kdo dává přednost fotbalu či hokeji si přijde také na své. A vyberte si třeba tenis, golf, atletiku, jízdu na vodním skútru, squash či skate. Nebo si jen tak zalenošte v klidu u vody či v horách.

Nalezená informační centra

Centrum rozvoje turismu

adresa Radniční 1, 434 01 Most
telefon +420 476 105 314
email info@imostecko.cz
web http://www.imostecko.cz/
#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com