Yetti backpacker aneb Štěpánky hostýlek

Typ ubytováníapartmá
Telefon+420608983426
Emailyettibackpacker@gmail.com
WWWhttp://www.klinovec.info
AdresaJana Švermy 152, Vejprty
Zaměření na děti ---


Levné ubytování v přátelském prostředí v centru Krušných hor, určené pro cestovatele, sportovce, aktivní rodinky. Backpacker je jednoduché prostorné ubytování v klidném a příjemném prostředí horského dvojměstí Vejprty – Bärenstein. Všechny pokoje jsou s koupelnou a toaletou. V rámci ubytování je k dispozici i společenská místnost s kuchyňkou, plátnem, videoprojektorem, xboxem, tv, hernou a wifi připojením. Backpacker se nachází 10 min od autobusového i vlakového nádraží.

Outdoorové sportovce jistě potěší možnosti volných neomezených projížděk po lesních cestách a pěšinách v nádherném horském prostředí. V bezprostřední blízkosti backpackeru se nachází restaurace s celodenní nabídkou pokrmů, o kousek dál obchod s potravinami a travel free shop, benzinová pumpa, bankomat a lékárna. V blízkém okolí se nachází několik velkých moderních skiareálů, které nabízí i letní aktvity jako lanová centra, trampolíny, naučné stezky atd. . K těmto areálů patří Klínovec (12 km), Fichtelberg (12 km), Neklid u Božího daru (15 km) a zbrusu nově otevřený areál Plešivec (20 km). Dále jsou v okolí upravované běžkařské tratě (Boží Dar, Johstadt).
Rádi se s hosty osobně poznáme. Dle zájmu jsem ochotni pro hosty naplánovat program na míru, který s nimi i uskutečníme. Pokud si zvolíte právě náš backpacker ke svému pohybu, tak Vám garantujeme, že se octnete v nádherné přírodě uprostřed hor, v blízkosti historických a lázeňských měst či v dosahu míst, kde se dají celoročně provozovat rozmanité sporty (adrenalinové nevyjímaje) nebo relaxační aktivity.
Pořádáme i víkendové sportovní, či umělecké programy, které v zimě z časových důvodů a naší vytíženosti nebudou tak časté, jako v létě.Interiér backpackeru je navrhován samotnými majiteli, je tvořen z jejich životních zážitků a poznání. Nabízí tak přátelskou a útulnou atmosféru. Veškeré sportovní vybavení, které nyní zastává roli např. lamp či podhledu bylo využíváno právě majiteli. Zajímavostí jsou i obrazy, které jsou tvořeny Štěpánkou. Vždy se na nich nachází osoby, které ji nějak pozitivně ovlivnily, fotky z cest a další atributy, které se k ní nějak pojí.

Budeme rádi, když nám na každého hosta zbyde nějaká vzpomínka. Máme proto několik možností jak toho docílit. Jednou z nich je napsání vzkazu na lísteček, který bude viset na padáku, vybarvení ještěrky do tvorby společné koláže, či nalepení fotky, vizitky čí čehokoliv jiného osobního na desku hostů =)

infoID zařízení: 220. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/220-yetti-backpacker-aneb-stepanky-hostylek
Autor a majitel záznamu: Štěpánka Kadlecová, expirace záznamuZáznam je platný do 20.04.2023.

Poptávka ubytování

Zde vyplňte kontaktní údaje a Vaše požadavky. Poptávku předáme ubytovateli.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Váš telefon:

Počet osob:

Termín:

Poznámka:

Spam ochrana:

2+8=

Další ubytování v okolí

Zde za chvíli bude mapa s ubytováním v okolí...#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com